Oferta

DOM z WITRAŻAMI - to wygodny dom z klimatem, a  stali gości twierdzą, że wręcz z duszą :).

Położony na południowym stoku Wierchu Olczańskiego, uważanym za najpiękniejszy wierch w Bukowinie ze względu na boskie widoki, oferuje, oprócz zapierającej dech pełnej panoramy Tatr za oknami pokoi, wszystko co jest niezbędne do dobrego wypoczynku.

- Wyciągi narciarskie tuż obok. Stacja narciarska "Turnia" (wyciąg krzesełkowy) z szerokim bezpiecznym stokiem znajduje się vis a vis „Domu z witrażami” w odległości zaledwie 30 m, ale po drugiej stronie ulicy, dzięki czemu nie docierają do  domu uciążliwe hałasy od wyciągu. Pozostałe wyciągi:  Zwyrtlik, Ufo już od 150 m (wspólny skipass).

- Do aquaparku z wodami geotermalnymi „Terma Bukowina” (patrz: www.termabukowina.pl)  jest  zaledwie 1450 m, to góra 15 minut spacerem.

Natomiast sam „Dom z witrażami” oferuje:

 • Wygodne słoneczne pokoje, kazdy z widokiem na Tatry! W domu jest 8 pokoi dla gości w tym

 • Dwupokojowy apartament na parterze (dla 5-7 osób z możliwością wykorzystania dwóch podwójnych miejsc do spania dodatkowo w każdym pokoju po jednym) z własną w pełni wyposażoną wnęką kuchenną w większym pokoju, dwoma łazienkami (po jednej w każdym pokoju) i dużym wspólnym południowym widokowym tarasem (bez dodatkowych opłat!), TV, internetem. Niezastąpiony dla osób ceniących wygodę, zwłaszcza podczas pobytu z dziećmi.

 • Wszystkie pokoje mają: łazienki w pokojach (nie na korytarzach) z natryskiem umywalką i WC (gwarantujemy czystość), widokowe balkony z meblami balkonowymi (bez dodatkowych opłat!), TV i internet. Na życzenie istnieje możliwość wstawienia łóżeczka dziecięcego z pościelą, fotelika do karmienia.

 • Apartement 3 pokojowy to całe II piętro, idealne miejsce do integracji rodzinnej. Do apartamentu prowadzą oddzielne schody z własnym wejściem. Na apartament składają się 3 pokoje:
  - dwa duże (4-6 osobowe) z antresolami do spania w szczytach domu, na które prowadzą wewnętrzne schodki. W pokoju nr 7 są to schody stale, a w pokoju nr 6 opuszczane i w tym pokoju antresola jest udostępniana na wyraźne życzenie gości. Na każdej antresoli znajduje się 2-osobowy materac. Antresole służą wyłącznie do spania.
  - jeden mały (2-3 osobowy).
  Każdy pokój ma własną łazienką w pokoju, widokowy balkon, TV i internet.
  - własna kuchnia dla tych 3 pokoi i przestronny hol-living room, który może być doskonałym miejscem zbaw dla dzieci lub miłym miejsce  do wypoczynku poza pokojem. Są tu kanapy, stolik, lampa stojąca, książki, czasopisma,
  Pokoje na II p. są całkowicie niezależne i mogą być wynajmowane oddzielnie dla różnych osób.

 • Przestronna świetlica znajduje się w przyziemiu. To znakomite miejsce, gdzie można miło spędzić czas przy kominku, telewizorze (TV-SAT) ewentualnie na miłych pogawędkach przy muzyce. Wygodne siedziska i miłe oświetlenie potęgują przytulny i miły nastrój. To doskonałe miejsce spotkań towarzyskich, tutaj również znajduje się wydzielona częć jadalniana.

 • Dwie kuchnie w pełni wyposażone i niekrępujące  tylko do dyspozycji gości. Najbliższy sklep spożywczy znajduje się już ok. 150 m od domu, a najbliższa karczma ok. 200 m.

 • Parking bezpłatny. Każdy pokój ma swoje miejsce parkingowe przy domu. Posesja jest ogrodzona i zamykana.

 • Narciarnia, to ważne miejsce w domu. Znajduje się tuż przy wejściu, tu zostawia się bezpiecznie narty i cały sprzęt. Pomieszczenie jest zamykane, każdy gość ma swój własny klucz. W lecie służy jako pomieszczenie na sprzęt turystyczny lub rowery.

 • Ogród dla gości. W lecie, które w Bukowinie Tatrzańskiej jest wspaniałe, udostępniamy gościom zadbany pięknie zadrzewiony ogród z wydzielonym miejscem na ognisko z ławkami i stołem i dłuuuugimi widelcami do kiełbasek ;). Do dyspozycji gości jest również przenośny grill, drewniane meble ogrodowe, w tym wisząca ława, z której można podziwiać rewelacyjną panoramę Tatr, a w nocy rozgwieżdżony firmament. Dla dzieci: piaskownica, zabawki, huśtawki. A wszystko to znajduje się na bezpiecznym ogrodzonym terenie.
   

Ale to jeszcze nie wszystko, naszym gościom proponujemy również:
- tenis stołowy (ping-pong)
- darts
- stół bilardowy 
- saunę fińską, to dla tych co lubią oczyszczanie organizmu z toksyn i... ciepełko ;)
- bogatą bibliotekę, jeśli zapragniesz uzupełnić lektury i videotekę z klasyką dobrego kina
- internet: wi-fi. To, bez czego nie potrafimy się już obyć, jest dostępne w całym domu. 
Kameralna, domowa, przyjazna atmosfera domu zapewne przypadnie Państwu do gustu.

Warto nas odwiedzić,
drugiego takiego miejsca nie ma na świecie :).
Zapraszamy,  warto!